Kajaki  Pro Tour 470


 

Kajaki Pro Tour 470 to polietylenowa jednostka dwuosobowa. Rewelacyjny kajak na długie wyprawy z własnym bagażem. 90 litrowy "bagażnik" czyli luk hermetyczny sprawia, że Wasze bagaże będą podczas spływu bezpieczne i zawsze suche. Kajak wykorzystywane przede wszystkim przez osoby chcące indywidualnie i samotnie pokonywać szlaki kajakowe bez wożenia bagaży na trasie spływu. Co oczywiście obniża koszty spływu kajakowego. Pro Tour 470 to wytrzymały i bardzo wyporny kajak, którym mogą pływać dwie dorosłe osoby oraz dziecko. Bardzo dobrze spisuje się również na jeziorze, ale tylko na własnej skórze możecie się przekonać jak przyjemnie się nimi pływa, tak więc zapraszamy do nas na spływy :)


Dane techniczne kajaka  Pro Tour 470:

  • DŁUGOŚĆ KAJAKA - 4 700 mm
  • SZEROKOŚĆ KAJAKA - 780 mm
  • WAGA KAJAKA - ok 38 kg
  • ROZMIARY KOKPITU -2 280 x 500 mm
  • WAGA KAJAKARZY - ok 350 kg
  • ILOŚĆ SIEDZISK - 2 + siedziska dla dziecka
  • LUK BAGAŻOWY - 90 litrów (tył)


Kajak Sit on top „Corona”

NIEZATAPIALNY!!!
Kajak polietylenowy dla dwóch lub trzech osób.
Corona daje poczucie stabilności i komfortu.Posiada trzy miejsca z profilowanymi podnóżkami w formie kajaka dzięki czemu można nim wpływać nawet w pojedynkę przy zachowaniu odpowiedniego środka ciężkości.

Corona posiada profilowany dziób i rufę w kształcie rączek, dzięki czemu są one bardzo wytrzymałe i poręczne. Corona  posiada tylne koło na rufie, dzięki czemu jedna osoba jest w stanie transportować ten kajak.Posiada także: korek spustowy, uchwyt na butelkę, dwie pokrywy gumowe na luki wewnątrz kajaka, tylna przestrzeń bagażowa z elastycznymi linkami. mapnik na przedzie.

DOKŁADNE WYMIARY

długość: 4000 mm
szerokość: 860 mm
waga: 36 kg
wyporność: 280 L

Ilosc siedzisk:2 +1


 

Do wszystkich kajaków posiadamy wiosła i kapoki.

ZAPRASZAMY

Pisklaki 8

23-412 Lukowa

kontakt 608 021 932